Off White Blog
Trvalý 12-ročný vzťah: Beneteau And China Cup

Marec 28, 2024

Ďalšie úspešné vydanie najväčšej a najvplyvnejšej súťaže v plachtení v Číne - China Cup 2018. Bola to medzinárodná regata, ktorá sa skončila v čínskom Šen-čene 12. novembra. Počas tohto päťdňového podujatia sa na rôznych závodných divíziách zúčastnilo okolo 1 500 námorníkov z takmer 31 regiónov a národov. Spomedzi 108 konkurenčných lodí 24 prvých 40,7 rokov (ktoré tvoria najkonkurenčnejšiu kategóriu) bojovalo proti vlnám v zálive Daya so 16 ďalšími majiteľskými loďami Beneteau.

Beneteau + China Cup

Rok 2018 je 12. rokom partnerstva medzi Beneteau a China Cup. Už viac ako desať rokov je Beneteau najsilnejším dlhodobým podporovateľom súťaže. Jeho miestny partner, Simpson Marine, sa tiež aktívne podieľal na tejto udalosti.

Dvojité ocenenie pre Beneteau
Pri príležitosti čínskeho pohára dostali lode Beneteau v kategórii Sailing Awards uznanie v kategóriách cruiser aj performance. Figaro Beneteau 3 bol pomenovaný Performance Keelboat roka, zatiaľ čo Oceanis 51.1 vyhral Cruiser roka. Prečítajte si informácie o novej generácii Oceanis 51.1 OffWhiteBlog uverejnené predtým.

Tím s vysokými duchmi

Beneteau, ktorý získal väčšinu hlasov iba v dvoch kategóriách plavby z deviatich segmentov s väčšinou hlasov, bol najväčším víťazom noci. Čínske ceny za plachtenie boli iniciované organizačným výborom čínskeho pohára s cieľom oceniť najvýznamnejšie osobnosti a organizácie tohto roka vo svete plachtenia.

Beneteauova prítomnosť v súťažnej dedine
Bola vystavená legendárna história First Range, ktorá je tiež vyvíjajúcou sa cestou modernej plavby. Zároveň spoločnosť Beneteau propagovala najnovšie modely z radu výkonných krížnikov po uvedení prvých 14, 18, 24 a 27 v roku 2018.

Slávnostná večera pre tímy

Námorný tím Beneteau-Simpson
Od samého začiatku čínskeho pohára zhromažďuje Beneteau silné medzinárodné tímy zložené z najlepších svetových námorníkov, ktorí súťažia v Čínskom mori. Tento rok sa Beneteau a jeho partner Simpson Marine zúčastnili mimoriadne konkurenčnej kategórie First 40.7.
Beneteau Night

Počas čínskeho pohára sa počas Majstrovstiev Beneteau, posádky a partnerov konala slávnostná večera pre koktejly Beneteau Night. Táto jedinečná príležitosť sa rýchlo stáva tradíciou pre milovníkov plachtenia a každý rok sa tu zúčastňuje stále viac hostí.